MSZE ŚW. W NIEDZIELE

w dolnym kościele:
7:30, 10:30 (dzieci),
12:00 (przedszkolaki),
20:00 (młodzież, studenci)

w górnym kościele:
9:30 (suma), 11:00, 12:30 (chrzty), 18:00

MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE
7:00, 8:00, 18:00 - w dolnym kościele

nr konta 07 1240 1242 1111 0000 1588 5856

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

w poniedziałki, środy i piątki
16:00-18:00

we wtorki i soboty
9:00-11:00

tel. (58) 551 17 58

Intencje mszalne przyjmujemy w godzinach pracy biura parafialnego
lub po każdej Mszy Świętej w zakrystii kościoła.

Adres:
ul. 3 Maja 49
81-743 Sopot
tel. 58 551 17 58 lub (wyłącznie na nagłe wezwanie do chorego) 664 477 435

e-mail: michal@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
07 1240 1242 1111 0000 1588 5856

Księża

Proboszcz:

  • ks. Marian Krzywda
    • święcenia kapłańskie 24.01.1982
    • ustanowiony 09.12.2007 

Wikariusze:

  • ks. Tomasz  Redzimski
    • świecenia  kapłańskie 18.06.2011
    • ustanowiony 01.07.2017 
  • ks. Krzysztof Konkol
    • święcenia kapłańskie 23.06.2007
    • ustanowiony 01.07.2019

Pomoc duszpasterska:

  • ks. Tomasz Jereczek
    • święcenia kapłańskie 24.05.2014
    • ustanowiony 01.07.2020

Rezydent:

  • ks. Tomasz Włodarczyk
    • święcenia kapłańskie 21.05.2016
    • ustanowiony 01.07.2018

Emeryt:

  • ks. Henryk Galikowski
    • święcenia kapłańskie 28.04.1957
    • ustanowiony 01.01.1994

 

Księża posługujący w parafii w minionych latach:

  • ks. Tomasz Jereczek (od 2020)
  • ks. Krzysztof Konkol (od 2019)
  • ks. Tomasz Włodarczyk (od 2018)
  • ks. Tomasz Redzimski (od 2017)
  • ks. Jacek Meller (2016-2020)
  • ks. Piotr Listewnik (2016-2019)
  • ks. Karol Erdmann (2013-2016)
  • ks. Jerzy Skiba (2013-2016)
  • ks. Wojciech Paszko (2015-2015)
  • ks. Andrzej Siedlecki (2012-2014)
  • + ks. Daniel Dąbrowski (2010-2013) +19.09.2017
  • ks. Sebastian Dębski (2009-2013)
  • ks. Ireneusz Stożyński (2008-2012)
  • ks. Robert Kaczorowski (2011-2012)
  • ks. Łukasz Kos (2008-2011)
  • + ks. Zbigniew Kirsz (1989-2010) – emeryt +23.08.2010
  • ks. Piotr Weigelt (2006-2010)
  • ks. Krzysztof Gidziński (2004-2009)
  • ks. Robert Zieliński (2003-2008)
  • + ks. Stanisław Dułak (1987-2008) – proboszcz 1987-2004 +09.03.2012
  • ks. Marian Krzywda (od 2007) – proboszcz
  • ks. bp Zbigniew Zieliński (2004-2007) – proboszcz
  • ks. Waldemar Ośka (1989-1989, 1990-2004)
  • ks. Paweł Nawrot (1998-2004)
  • ks. Rafał Czaja (2001-2003)
  • ks. Sławomir Umiński (2000-2002)
  • ks. Dariusz Ławik (1996-2001)
  • ks. Grzegorz Stolczyk (1992-1998)
  • ks. Stanisław Jarzembski (1995-1997)
  • ks. Jerzy Maliński (1988-1995)
  • ks. Henryk Galikowski (od 1994) – emeryt
  • ks. Michał Oksiuta (1986-1988)
  • ks. Andrzej Żebrowski (1972-1987) – proboszcz
  • ks. Krzysztof Pokoński (1983-1987)
  • ks. Krzysztof Niedałtowski (1983-1986)
  • ks. Piotr Paciorek (1980-1983)
  • ks. Krzysztof Glaza (1979-1982)
  • ks. Antoni Misiaszek (1976-1979)
  • ks. Henryk Kilaczyński (1975-1979)
  • + ks. Zenon Lewkowicz (1973-1974) +18.08.2011
  • ks. Włodzimierz Zduński (1972-1974)
  • + ks. Paweł Pierzchała (1968-1973) +19.08.2015
  • + ks. Franciszek Jarząb (1970-1972) +18.09.2012
  • ks. Władysław Matys (1968-1970)
  • + ks. Józef Paner (1966-1968) +26.03.2009
  • + ks. Tadeusz Cabała (1952-1955) +30.10.2009
  • + ks. Ambroży Dykier (1948-1972) – proboszcz +24.03.1972
  • + ks. Bernard Żurawski (1946-1948) – proboszcz
  • + ks. Wacław Preis (1945-1946) – proboszcz
  • + ks. Leon Schliep (1938-1945) – proboszcz

Zdjęcia

Bierzmowanie

1 Komunia Święta

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
117 0.18335795402527