W czwartek 11 listopada - w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości
zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 podczas której będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.
Po Mszy św. w kawiarence parafialnej o godz. 19:00 spotkamy się na wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych.