MSZE ŚW. W NIEDZIELE 

w dolnym kościele: 
7:30, 10:30
(dzieci),
12:00
(przedszkolaki), 18:00,
20:00
(młodzież, studenci)

w górnym kościele: 
9:30
(suma), 11:00, 12:30 (chrzty)


MSZE ŚW. W DNI POWSZEDNIE
7:00, 8:00, 18:00 - w dolnym kościele

 

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA

w poniedziałki, środy i piątki
16:00-18:00

we wtorki i soboty
9:00-11:00

 tel. (58) 551 17 58

Adres:
ul. 3 Maja 49
81-743 Sopot tel. (58) 551 17 58
tel. ks. dyżurujący - WYŁĄCZNIE NA WEZWANIE NAGŁE DO CHORYCH - 664 477 435

e-mail: michal@diecezjagdansk.pl

Numer konta:
07 1240 1242 1111 0000 1588 5856

1 Komunia Święta

 

RÓŻANIEC DLA DZIECI
w poniedziałki i środy o godz. 16:30
w dolnym kościele.
Dzieci na Różaniec zapraszamy już w poniedziałek 30 września.
Na każdym spotkaniu będziemy poznawali i odmawiali dwie tajemnice różańca.

 

TERMINARZ:

KATECHEZA PARAFIALNA DLA DZIECI (od 23 września 2019)

  • Poniedziałek lub środa godz. 16:30 (stały podział na grupy - podział na grupy znajduje się poniżej).

 

PAŹDZIERNIK 2019

  • 06.10, 13.10, 20.10, 27.10 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 06.10 – błogosławieństwo różańców - RÓŻAŃCE KUPUJĄ RODZICE
  • 16.10 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • Udział w nabożeństwie różańcowym godz. 16:30 – w poniedziałki  i środy w ramach katechez parafialnych

 

LISTOPAD 2019

  • 01.11, 03.11, 10.11, 17.11, 24.11 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 11.11 i 13.11 katechez parafialnych nie będzie
  • 17.11 – błogosławieństwo modlitewników
  • 20.11 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00

 

GRUDZIEŃ 2019

  • 01.12, 08.12, 15.12, 22.12, 25.12, 29.12 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 02-06.12, 09-13.12, 16-20.12, 23.12 – Roraty godz. 6:45
  • 08.12 – błogosławieństwo medalików/krzyży
  • 18.12 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • 23.12 i 25.12 oraz 30.12 katechez parafialnych nie będzie

 

STYCZEŃ 2020

  • 01.01, 05.01, 06.01, 12.01, 19.01, 26.01 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 13-26.01 – ferie zimowe
  • W styczniu katechez parafialnych ani spotkania z rodzicami nie będzie


LUTY 2020

  • 02.02, 09.02, 16.02, 23.02 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 10.02 i 12.02 oraz 24.02 i 26.02 katechez parafialnych nie będzie
  • 19.02 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • 23.02 – błogosławieństwo świec
  • 26.02 – Środa Popielcowa
  • 28.02 – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16:30

 

MARZEC 2020

  • 01.03, 08.03, 15.03, 22.03, 29.03 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 06.03, 13.03, 20.03, 27.03 – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16:30
  • 11.03 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • 15-18.03 Rekolekcje Wielkopostne: niedziela godz. 10:30, plan na pozostałe dni zostanie podany
  • 16.03 i 18.03 katechez parafialnych nie będzie

 

KWIECIEŃ 2020

  • 03.04 – Droga Krzyżowa dla dzieci o 16:30
  • 05.04, 12.04 (Wielkanoc), 19.04, 26.04 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 13.04 i 15.04 katechez parafialnych nie będzie
  • 22.04 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00

 

MAJ 2020

  • 03.05, 10.05, 17.05, 24.05 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 04.05, 06.05, 11.05, 13.05, 18.05, 25.05, 27.05 – Próby przygotowujące do uroczystości przyjęcia pierwszej Komunii Św.
  • 20.05 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • 24.05 – odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych (z udziałem rodziców chrzestnych)
  • 30.05 – Pierwsza spowiedź
  • 31.05 – Uroczystość przyjęcia pierwszej Komunii Świętej godz. 9:30
  • W maju katechez parafialnych nie będzie

 

CZERWIEC 2020

  • 01-06.06 – Biały Tydzień, Msza Św. o godz. 18:00
  • 07.06, 14.06, 21.06 – udział we Mszy Św. o godz. 10:30
  • 11.06 – Boże Ciało – udział we Mszy Św. o godz. 9:30 oraz w procesji eucharystycznej ulicami Sopotu
  • 26.06 – koniec roku szkolnego

 

WRZESIEŃ 2019

  • 01.09, 08.09, 15.09, 22.09, 29.09 – udział we Mszy Św. 10:30
  • 18.09 – spotkanie dla Rodziców, godz. 19:00
  • 22.09 – Obrzęd błogosławieństwa dzieci przygotowujących się do przyjęcia 1 Komunii Św.
  • 29.09 – Odpust Parafialny ku czci św. Michała Archanioła i festyn

 

KATECHEZA W PONIEDZIAŁEK O 16:30

  1. Bystrek Kamil
  2. Chorosińska Lucia
  3. Diaz Borkowska Layla
  4. Faszczowa Nikola
  5. Heynar Martyna
  6. Kędra Julia
  7. Małkiewicz Maciej
  8. Morzycki Bruno
  9. Oszczyna Nadia
  10. Pieczykolan Julia (?)
  11. Polak Stanisław
  12. Skwierawska Antonina Maria
  13. Szatkowska Zuzanna Maria
  14. Szlacheta Patrycja
  15. Szprada Damian
  16. Wilczuk Oskar
  17. Zaczek Henryk
  18. Zgórski Filip
  19. Żółtowska Wiktoria

 

KATECHEZA W ŚRODĘ O 16:30

  1. Budrewicz Beata
  2. Chałupka Szymon
  3. Dałek  Krzysztof
  4. Długosz Dominika
  5. Grubba Marcin
  6. Guzowski Hubert
  7. Hoszard Barbara
  8. Julke Mikołaj
  9. Karpińska Alicja
  10. Klimko Klara
  11. Krzysztoszek Amelia
  12. Lewicki Vincent
  13. Mielewczyk Wiktoria
  14. Polański Franciszek
  15. Strawińska Maria
  16. Szachta Amelia
  17. Szumska Dominika
  18. Szymborski Stanisław
  19. Ziółek Julia
  20. Ziółek Marcel


MAŁY KATECHIZM:

  • Znak krzyża: W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
  • Modlitwa Pańska: Ojcze nasz
  • Pozdrowienie anielskie: Zdrowaś Mario
  • Skład Apostolski (Wyznanie wiary): Wierzę w Boga
  • Uwielbienie Trójcy Świętej: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Św.
  • Dekalog: 10 przykazań Bożych
  • Główne prawdy wiary
  • Siedem grzechów głównych
  • Siedem sakramentów
  • Pięć warunków dobrej spowiedzi
  • Pięć przykazań kościelnych
  • Akty strzeliste: Akt wiary, Akt nadziei, Akt miłości, Akt żalu
  • Przykazanie miłości
  • Spowiedź powszechna: Spowiadam się Bogu wszechmogącemu
  • Pod Twoją obronę
  • Modlitwa do Anioła Stróża: Aniele Boży, Stróżu mój
  • Anioł Pański
  • Różaniec (znajomość tajemnic)
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia
  • Formuła spowiedzi

Zdjęcia

19 Dzień Papieski

Sopocki Szlak Papieski

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
94 0.1791090965271